Nakupovací Pomocník od GIVTu?

Robert 22. Červen 2021 - 15:30

Milí royalisti a další kamarádi, po mnoha letech jsem se konečně nechal přesvědčit, abych naši přední hlídku zapojil do kampaně GIVTu. Pokud nám chcete zcela zdarma věnovat 30 korun a případně i nějaká procenta z vašich budoucích online nákupů k tomu, přečtěte si prosím následující odstavec:

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?
Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-Royal-Rangers-26-PREDNI-HLIDKA-OLOMOUC si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce platí od 22. 6. do 24. 6. 2021.
Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho.

Jak jsem to pochopil a odzkoušel, tak to funguje takto:
Ten Pomocník je doplněk do prohlížeče (Chrome, Firefox, Edge,...) a jeho instalace se vám nabídne, když kliknete na výše uvedený odkaz. Za každou takovou instalaci prý až do 24.6. dostaneme 30 Kč. To jsem zvědavej...
No a když to máte nainstalované, tak při návštěvě e-shopu, který s GIVTem spolupracuje, a je jich moc, se vás Pomocník zeptá, kterou neziskovku chcete podpořit. (Radil bych vám tu naši, ale můžete pokaždé jinou, třeba Royal Rangers Valašsko.)
A když tam fakt něco koupíte, tak ten vybraný obdarovaný dostane určitá procenta z obratu. Nevím teda, jestli to posílá e-shop nebo přímo ten GIVT, ale určitě ne ten kupující.

Já to teda zkusím, jestli nějaké peníze dorazí. Kdo do toho jde se mnou?

Robert
Tags: