Agregátor zdrojů

Rozjíždíme „projekt AUTO“

Novinky z webu 3.ph Valašsko - 1. Prosinec 2017 - 11:48

Milí rodiče, přátelé a příznivci Royal Rangers Valašsko,

 

rozjíždíme „projekt AUTO“, projekt, ve kterém chceme získat prostředky na nákup velkého, 9 místného auta. Toto velké auto nám pomůže zajišťovat naše rostoucí aktivity a celou činnost pomůže dále rozšiřovat.

Pokud se vám líbí to, co děláme a chcete nás podpořit, rozjeli jsme konkrétní akce v „projektu AUTO“ – hledáme „100 věrných“ a „7 statečných“.

 

Info o projektu a kontakty najdete ZDE.

 

  

 

Děkujeme všem podporovatelům – každý příspěvek nám pomůže rychleji dojet do cíle.

 

 

 

Vánoční akce 2017

Novinky z webu 24.ph Brno II. - 28. Listopad 2017 - 6:39
Letošní vánoční akce bude poměrně netradiční, viz pozvánka. Vánoční akce 2017: sobota 9. prosince Brno  

NVT Juniorů – Zimní přežití

Novinky z národního webu Royal Rangers - 21. Listopad 2017 - 21:20

Zveme juniorské vedoucí na zimní výcvikový tábor do Rychlebských Hor. Pojďte si zkusit jaké to je tábořit na sněhu a žít tři dny v zimní prostředí. Tato akce není pro každého. Můžeme nabídnout zimu, nehostinné podmínky a dřinu s batohem na zádech. Odměnou bude skvělý pocit z toho, že jsi překonal svůj strach a lenost.

Datum: 19.1. – 21.1.2018

Místo: Rychlebské Hory

Sraz 19.1.2018 Žulová 19:20 vlakové nádraží

Konec 21.1.2018 Žulová 14:00

Věk od 15 let

Cena: 300,-

Přihlášky do 10. 1. 2018

Elektronická přihláška zde !!!

DOTACE Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Novinky z webu 4.ph Oldřichovice - 7. Listopad 2017 - 22:31

 

V letních měsících jsme získali dotaci ve výši 88000Kč z dotačního programu „Naplňování Koncepce podpory mládeže na krajské úrovni v Moravskoslezském Kraji“. Dotace byla použita na nákup nového a skvělého vybavení jako je hrnčířský kruh, plackovačka s raznicemi pro výrobu buttonů, nákup nových altánů, stanů, lan a brzd k lanovým aktivitám. Tímto děkujeme MSK.

 

The post DOTACE Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE appeared first on Royal Rangers Oldřichovice - 4. přední hlídka.

První pomoc u dětí 2017

Novinky z webu 24.ph Brno II. - 30. Říjen 2017 - 18:24
Schopnost poskytnutí rychlé a kvalitní první pomoci v případě zranění či nemoci je jednou z nejdůležitějších dovedností každého dobrého vedoucího pracujícího s dětmi a mládeží. Právě my vedoucí jsme totiž […]

Zimní víkendovka 2017

Novinky z webu 24.ph Brno II. - 27. Říjen 2017 - 5:10
Ahoj, zveme Tě na akci pořádanou v prvním listopadovém víkendu na naší táborové základně v Hostěnicích. Podzimní víkendovka Hostěnice: 3. – 5. 11. 2017 Vedoucí akce: Ing. Simona Kavalcová – […]

NVT2 – 2017

Novinky z národního webu Royal Rangers - 12. Říjen 2017 - 8:15
 1. ročník NVT2 (Národní výcvikový tábor pro pokročilé vedoucí) proběhl v termínu: 15.11. – 19.11.2017ve středisku Word of Life v Černé Hoře.

Tento rok byl mezinárodní, protože nás poctili svou účastí i vedoucí RR ze Slovenska. Celkem 32 účastníků prožilo 4 dny plné zajímavých podnětů pro další práci v našich hlídkách. Vyučováni začala paní psycholožka o možném nebezpečí vyhoření a jak mu předcházet, tajemství managementu a umění vůdcovství vyučoval biskup Martin a možnosti v duchovní službě nám předal René.

V praktických dovednostech jsme se vzdělávali v následujících tématech: Přežití v přírodě, Fotografie a video v praxi, Nová literatura RR, Hry a zábava pro pokročilé, vizualizace myšlenky při duchovním vyučování, Geocaching pro děti, atd.

V kuchyni řádili opět Láďa s Katkou, a tak jídlo bylo excelentní.

Děkujeme Karlovi a celému lektorskému týmu za skvělou akci. Všichni ji hodnotí velice kladně.

Plaváček na hrad!

Novinky z webu 46.ph Plaváček F-M - 10. Říjen 2017 - 19:38

Dne 28.9.2017 jsme vyrazili na hrad Hukvaldy. Zúčastnilo se celkem 12 dětí, mezi kterými se našel i jeden odvážlivec z velkých – Brutar. Dojeli jsme si autobusem až k hotelu Hukvaldy, odkud jsme se prošli kolem lišky Bystroušky až nahoru na hrad. Za malý obnos peněz jsme si prošmejdili celý hrad, koupili suvenýry a něco […]

The post Plaváček na hrad! appeared first on Vodácký oddíl Plaváček.

Fotky z tábora na Slezské Hartě jsou tady!!!

Novinky z webu 46.ph Plaváček F-M - 9. Říjen 2017 - 14:44

Letošní tábor byl na téma Sherlock Holmes a všichni jsme si ho moc užili! Odkaz zde >>>>

The post Fotky z tábora na Slezské Hartě jsou tady!!! appeared first on Vodácký oddíl Plaváček.

NVT juniorů voda 2017

Novinky z národního webu Royal Rangers - 4. Říjen 2017 - 18:23

Letošní NVT juniorů na vodě se maximálně vyvedlo – aspoň pro mě, jako organizátora, proběhlo nad očekávání dobře. Po našich Potáborovkách, které jsme organizovali ve dvou předchozích týdnech, a které nám propršely, bylo krásné a slunečné počasí jako balzám.

Akce letos byla mezinárodní – přijeli za námi i 2 zástupci z maďarského RR a bylo vidět, že společné zážitky lidi sbližují – kluci byli často v obležení našich juniorů, kteří na nich cvičili angličtinu ( maďarsky by to bylo horší ). Instruktorský tým posílil dlouholetý vodák Ježek a nejmladším účastníkem byla Gabča Hauptmanová, která zaskakovala za jednoho Maďara, který si těsně před akcí zlomil ruku a nemohl jet.

Byl to nabitý prodloužený víkend, plný nejen vody, peřejí, pádlování, krásných výhledů – ale taky nácviků záchrany, přípravy duchovních hřebíků, lekcí a modliteb. Vše se vyvedlo tak, jak mělo a my se v neděli večer dostali spokojení domů.

Zúčastnilo se celkem 22 royalistů – z toho 2 maďaři.

Mrkněte na fotky…

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.10"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Na letošním NVT juniorů voda jsme si to opravdu užívali…po zářijových deštích a zimě jsme v pátek a sobotu jeli v trič…

Zveřejnil(a) Royal Rangers Valašsko dne 4. říjen 2017

5. ročník výročního setkání hlídek severní Moravy

Novinky z národního webu Royal Rangers - 3. Říjen 2017 - 11:51

V loňském  roce se krajský zahajovák naprosto vyvedl, a tak jsme si řekli, že v roce 2017 bude ne na dva, ale na tři dny pod stanem. Půl roku jsme se poctivě připravovali, nicméně plány jsou jedna věc a realita druhá, počasí neporučíme. Týden předem jen snad krajská rada věřila, že se akce uskuteční. I přes děsivou předpověď a zimu jak v listopadu bylo tři dny před akcí rozhodnuto navzdory předpovědím, že do toho půjdeme. Jen jsme trošku přesunuli místo konání z malebných Beskyd do ostravského Zálomu.

A tak jsme se v pátek sešli. Přijela sice jen třetina dětí, všichni ostatní již s víkendovkou pro nepřízeň počasí nepočítali, ale i tak nás bylo necelých osmdesát osob z pěti hlídek a jedné vznikající. Zahajovák jsme mohli rozjet i díky tomu, že vedoucí a junioři pracovali na přípravách již od čtvrtku. Celý pátek se nesl ve slavnostní povznesené náladě. Ve 20:00 byla hvězdná obloha zima jako psinci, to nám však nebránilo vyrazit s k ohni s pochodněmi v zástupu jednotlivých hlídek. Zde již čekala slavnostní hranice, u které noví junioři, složili slavnostní slib sloužit Bohu a Royalu. Po táboráku jsme následně již v budově Zálomu měli tradiční noční čajovny hlídek.

Sobota: Pršelo, jen se lilo, ale royalista je nepromokavý, nehořlavý, dobře omyvatelný a rychle srůstající. Proto jsme déšť nedéšť vařili venku guláše, soutěžili v lukostřelbě a zatloukání hřebíků (ne Hřebíka :)). Odpoledne jsme se popasovali v tělocvičně při miniringo turnájku a v modlitebně ve střelbě z našich super nových opakovacích vzduchovek. Ač zahajovák nakonec končil v pět odpoledne, Ostrava a Jeseník pak zůstali na Zálomu až do neděle a naplno využili jak střelnici, tak i tělocvičnu.

Shrnuto a podtrženo – žádný déšť a počasí nás rozhodně nerozhodí, Akce bylo naprosto skvělá a těšíme se na další ročník. Tento zahajovák se zdá zařadit mezi legendární ročníky, a tak se těšíme na příští stanování na louce pod Lysou horou v Janovicích!

Totiž, kdo nezažil, nepochopí.

Fotogalerie zde.

 

Klubování 20.5.2017

Novinky z webu 46.ph Plaváček F-M - 28. Září 2017 - 19:46

Děkujeme všem, kteří nám dneska přišli pomoct na Klubování!  Zvládli jsme toho hodně, tak snad nám po dnešku bude v klubovně o něco lépe… Fotky zde>>>  

The post Klubování 20.5.2017 appeared first on Vodácký oddíl Plaváček.

Nová D N A

Novinky z webu 4.ph Oldřichovice - 27. Září 2017 - 17:48

Připravujeme víkendový pobyt pro děti na téma „Nová DNA“

v termínu 13. – 15. 10. 2017 sraz je v pátek v 16:00 a odjezd v neděli v 14:00

S sebou : přezůvky, spacák, hygienické pořeby, oblečení i na ven, kdyby bylo dobré počasí půjdeme ven něco zahrát.

The post Nová D N A appeared first on Royal Rangers Oldřichovice - 4. přední hlídka.

Dýňové vaření Hostěnice 2017

Novinky z webu 24.ph Brno II. - 21. Září 2017 - 22:55
První akce 24. Přední hlídky Royal Rangers v novém školním roce se odehraje na konci měsíce září a bude zřejmě velmi chutná. Ostatně, posuďte sami: Dýňové vaření v Hostěnicích: 28. […]

Promo RR Hustopeče 2017

Novinky z webu 24.ph Brno II. - 19. Září 2017 - 22:24
Na sobotu 16. září 2017 byla naplánována letošní krajská propagace činnosti Royal Rangers (zkráceně RR), tentokrát v jihomoravském městě Hustopeče, sídle 40. Přední hlídky (40. PH). K těmto promo akcím […]

Zítřejší schůzka – momořádná akce.

Novinky z webu 4.ph Oldřichovice - 8. Září 2017 - 19:26

Na vědom,ost se dává, že zítra, v sobotu 9.9.2017 místo pravidelné schůzky se setkáme na akci našich kamarádů v Třinci. Podnikají tam odpoledne pro děti a rodiče, tak vás všechny zveme. My tam budeme určitě. Připravujeme pro ně workshopy a lanové aktivity. Bude zábava a spousta legrace. Budew se hrát Ringoturnaj a mnoho dalšího.

Vezměte rodiče a přijeďte!!!

Kde? – Hřiště v Třinci Sosna – u Domova důchodců.

Kdy?  – sobota 9.9.2017 od 14:00 hod. (akce začíná už ve 12:00, tak klidně můžete dorazit dříve!)

Sledujte prosím tyto stánky pravidelně. Budeme operativně řešit co a jak se schůzkama, protože naše skvělá kubovna se voučasně reknstruuje. Proto nevíme jak to bude.

Sledujte aktuální zprávy a těšíme se na potáborovku v Milíkově – viz článek vedle – info o potáborovce.

The post Zítřejší schůzka – momořádná akce. appeared first on Royal Rangers Oldřichovice - 4. přední hlídka.

Pozvánka na mezinárodní akci pro juniory: Gyor – Maďarsko

Novinky z národního webu Royal Rangers - 7. Září 2017 - 20:50

Místo: Gyor, Maďarsko  Datum: 4.11.-5.11.2017

Setkání juniorů a vedoucích s Maďarskými juniory a vedoucími.

Začátek bude 4.11. v 19:00 a předpokládaný konec 5.11. v 16:00

Náplň setkání – navazování přátelství, hledání spolupráce, užít si volný čas.

Cena: 15-20 Eur + příspěvek na benzín

Doprava: auty (nutné se domluvit)

Akce je určena pro juniorské vedoucí a vedoucí RR aktivně sloužící.

Oficiální jazyk je Angličtina.

Zájemci hlaste se zde.

RoyalFest – změna termínu

Novinky z webu 3.ph Valašsko - 6. Září 2017 - 0:06

Milí royalisti,

je nám to moc líto, ale z technických důvodů musíme změnit termín letošního RoyalFestu. Na podzim se naskládalo množství jiných akcí a nestihli bychom ho dobře připravit.

Nový termín: 2.-4.2.2018

Budeme se těšit v únoru 2018 ve ValMezu.

NVT juniorů voda 2017

Novinky z národního webu Royal Rangers - 5. Září 2017 - 23:45

Milí junioři,zveme vás na další specializační NVT – tentokrát na vodu. Bude to akce plná zážitků – peřeje, krásné hory, dobrá parta, nové věci…

Přihlášení ZDE

Termín akce: 29.9. – 1.10.2017

Podmínky účasti:

 • věk minimálně 15 let
 • účast na NVT juniorů základním
 • zdravotní stav bez omezení
 • umí plavat
 • aktivně slouží ve své hlídce

Místo akce: Rakousko – řeka Salza – kemp Wildalpen

Cena: 1.350,- Kč ( v ceně je doprava, kempovné, pojištění, manuál, vodácké vybavení – cena je dotovaná )

Platba: na účet 153481626/0300, var.symbol 171, do poznámky napište jméno účastníka

Program: 3 dny budeme splouvat řeku, bude probíhat vodácký výcvik, praktické i duchovní lekce

Jídlo:

 • zajišťuje si každý sám – domluv se s někým do dvojice nebo trojice na vaření a do stanu
 • ve vesnici Wildalpen je obchod s potravinami
 • čas na vaření bude ráno a večer – přes den budeme jíst po studenu

Vodácké vybavení:

 • lodě, pádla, vesty, přilby, lodní vaky, neopreny – zajistíme pro všechny účastníky
 • sháněj si neoprenové ponožky nebo boty – ty nezajišťujeme

Uzávěrka přihlášek + termín platby: 20.9.2017

Vedoucí akce + info: Petr „Peca“ Machalec, 732 944342, peca.vsetin@centrum.cz

 

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru 26. přední hlídka Royal Rangers Olomouc agregátor