Tábor na Mississippi

Robert 24. Duben 2015 - 8:38

AKTUALIZACE:
1) "Tábor na Mississippi" už je plný.
2) Informace pro účastníky a formulář Nástupního listu najdete v příloze.


Letošní stanový tábor 26. přední hlídky Royal Rangers se bude konat 19. července – 2. srpna 2015 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Tábor je určen pro děti ve věku 7 – 15 let.

Během letošního tábora se ponoříme nejen do vod přehrady, ale i do příběhů Marka Twaina – potkáme Toma Sawyera, Hucka Finna, černocha Jima a kdoví, jestli za táborem nečíhá Joe Indián… 

I letos se můžete těšit na život v přírodě, hry i bojovky. Součástí programu budou výlety do okolí, výuka a zkoušky tábornických a vodáckých dovedností, soutěže, sportovní turnaje a volitelné kroužky (rukodělné, hudební, sportovní, …). Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče J. Součástí společných večerních setkání u táboráku a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete se setkat se starými přáteli, poznat nové, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Pojeďte s námi!

Cena tábora je 2500 Kč. Tato cena platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 31. května. V případě pozdějšího odevzdání přihlášky se cena zvyšuje o 200 Kč za každý započatý měsíc. Naopak za každého platícího sourozence se cena tábora snižuje o 100 Kč. Další slevu 100 Kč obdrží registrovaní členové Royal Rangers.

Přihlášku s dalšími informacemi najdete v příloze. Fotografie z minulých táborů ve fotogaleriích na tomto webu.

Těšíme se na vás.

Vaši vedoucí

Komentáře

Tábor na Mississippi je nejlepší tábor co jsem měla. Moc sem si to užila hlavně hry všechny aktivity :) Taky bych chtěla poděkovat kuchařkám za výborná jídla ( hlavně rohlík s nutelou :) ). Zdravotnice teta Peťka byla skvělá.

Děkuji za celí tábor :)