Přidat komentář

Tábor na Mississippi

Robert 24. Duben 2015 - 8:38

AKTUALIZACE:
1) "Tábor na Mississippi" už je plný.
2) Informace pro účastníky a formulář Nástupního listu najdete v příloze.


Letošní stanový tábor 26. přední hlídky Royal Rangers se bude konat 19. července – 2. srpna 2015 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Tábor je určen pro děti ve věku 7 – 15 let.

Během letošního tábora se ponoříme nejen do vod přehrady, ale i do příběhů Marka Twaina – potkáme Toma Sawyera, Hucka Finna, černocha Jima a kdoví, jestli za táborem nečíhá Joe Indián… 

I letos se můžete těšit na život v přírodě, hry i bojovky. Součástí programu budou výlety do okolí, výuka a zkoušky tábornických a vodáckých dovedností, soutěže, sportovní turnaje a volitelné kroužky (rukodělné, hudební, sportovní, …). Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče J. Součástí společných večerních setkání u táboráku a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete se setkat se starými přáteli, poznat nové, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Pojeďte s námi!

Cena tábora je 2500 Kč. Tato cena platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 31. května. V případě pozdějšího odevzdání přihlášky se cena zvyšuje o 200 Kč za každý započatý měsíc. Naopak za každého platícího sourozence se cena tábora snižuje o 100 Kč. Další slevu 100 Kč obdrží registrovaní členové Royal Rangers.

Přihlášku s dalšími informacemi najdete v příloze. Fotografie z minulých táborů ve fotogaleriích na tomto webu.

Těšíme se na vás.

Vaši vedoucí

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka má ověřit, zda jsi člověk nebo spambot.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.