Letní tábor Hobit - Slezská Harta 10. - 24. 7. 2021

Robert 23. Únor 2021 - 11:03

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet táboření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády… Neváhej!

Kvůli epidemii Covidu-19 jsme už loni přešli na elektronické přihlášky a zůstaneme u nich: PRO VYPLNĚNÍ KLIKNI ZDE.

KDY A KDE? Tábor 26. přední hlídky Royal Rangers Olomouc se koná ve dnech 10. – 24. 7. 2021 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Stanový tábor je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

PROGRAM? I letos se můžete těšit na život v přírodě, zábavu s kamarády i napětí celotáborové hry. Na programu budou výlety do okolí, koupání i pádlování, tábornické odborky i sportovní turnaje. Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče. Součástí večerních táboráků a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete poznat nové přátele, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Přidejte se k námi!

CENA? Cena 2500 Kč platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 30. dubna a zároveň se zavážou odpracovat 1 den při stavění nebo bourání tábořiště. Pro ostatní platí cena 3000 Kč. Dále platí slevy 100 Kč za každého platícího sourozence či získaného nováčka a 100 Kč pro registrované členy RR a naopak přirážky 100 Kč za každý měsíc pozdního odevzdání přihlášky jejích náležitostí.

A nezapomeňte: kdo se přihlásí včas, ten jede. Kdo se přihlásí pozdě...

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNI ZDE.

Nutnou součástí přihlášky na tábor je lékařské potvrzení, jehož náhled (sken/xerokopie) musí být dodán do 30. června 2021 a v papírové podobě odevzdán při nástupu na tábor. Lze použít potvrzení loňské (má platnost 2 roky), nechat si od lékaře potvrdit náš formulář (v příloze dole) nebo může váš ošetřující lékař dát přednost formuláři svému.

Dole v příloze najdete i formulář Nástupního listu (potvrzení o bezinfekčnosti), který je třeba potvrdit podpisem až v den nástupu na tábor.