Malý tábor na Severce - Plavba Jitřního poutníka - 22. - 28. 8. 2020

Robert 23. Květen 2020 - 21:48

"Popluji k východu na Jitřním poutníkovi tak daleko, jak budu moci. Až na něm už nebudu moci jet dál, budu pádlovat k východu ve svém člunku. Až se potopí, poplavu k východu všemi čtyřmi tlapkami."

Každým rokem pořádá náš křesťanský dětský oddíl „malý tábor“ v budově pro děti od 5 do 11 let.

Kvůli epidemii Covid-19 jsme letos přešli na elektronické přihlášky. PRO VYPLNĚNÍ KLIKNI ZDE.

KDY A KDE? 22. – 28. srpna 2020, z toho 22. – 23. 8. bude úvodní volitelné putování údolím Bystřice, přespání pod širákem a ubytování na základně Severka v Hrubé Vodě – Smilově. 24. – 28. 8. bude probíhat vlastní tábor.

PROGRAM? Na motivy knihy "Plavba Jitřního poutníka" ze série Letopisy Narnie budeme hrát spoustu táborových her, kromě příběhů z Narnie uslyšíte také mnoho dalších příběhů z Bible. Můžete si vyzkoušet různé tradiční i netradiční sporty, rukodělné aktivity i tábornické dovednosti, výlety do okolní přírody i čvachtání v říčce hned u tábora. Pro táborníky bude zajištěno jídlo 5x denně i večerní setkávání u táboráku.

Možná se opět setkáš se svými kamarády z předešlých táborů a nebo, pokud jedeš na tábor poprvé, právě zde můžeš navázat nová kamarádství a zažít spoustu dobrodružství. Jsi srdečně zván...

CENA? Cena činí 1000 Kč resp. 200 Kč / den. Cena platí pro všechny formy tábora a zahrnuje vše včetně dopravy.