Letní tábor na Slezské Hartě - Ben Hur - 12. - 25. 7. 2020

Robert 22. Květen 2020 - 13:18

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet tá-boření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády… Neváhej!

Kvůli epidemii Covidu-19 jsme letos přešli na elektronické přihlášky. PRO VYPLNĚNÍ KLIKNI ZDE.

KDY A KDE? Tábor 26. přední hlídky Royal Rangers Olomouc se koná ve dnech 12. – 25. 7. 2020 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Stanový tábor je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

PROGRAM? I letos se můžete těšit na život v přírodě, zábavu s kamarády i napětí celotáborové hry. Na programu budou výlety do okolí, koupání i pádlování, tábornické odborky i sportovní turnaje. Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče. Součástí večerních táboráků a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete poznat nové přátele, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Přidejte se k námi!

CENA? Cena 2500 Kč platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 30. dubna a zároveň se zavážou odpracovat 1 den při stavění nebo bourání tábořiště. Pro ostatní platí cena 3000 Kč. Dále platí slevy 100 Kč za každého platícího sourozence a 100 Kč pro registrované členy RR.

A nezapomeňte: kdo se přihlásí včas, ten jede. Kdo se přihlásí pozdě...

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNI ZDE.

Formuláře Nástupního listu (potvrzení o bezinfekčnosti) a Lékařského posudku jsou v příloze článku.