Příměstský tábor - Pouští a pralesem - 25. - 31. 8. 2018

Robert 13. Květen 2018 - 9:01

Malý tábor začíná za necelý měsíc!!!
Pro nedočkavce i pro zájemce - tady máte FOTOGALERII z loňského ročníku.

Jako každým rokem pořádá i letos náš křesťanský dětský oddíl „malý tábor“ v budově určený pro děti do 11 let. Tábor bude opět spojen s příměstským táborem pro děti předškolního věku.

KDY A KDE? 25. – 31. srpna 2018, z toho 25. – 26. 8. úvodní pochod údolím Bystřice a poté pobyt na základně Severka v Hrubé Vodě – Smilově. 27. – 31. 8. bude zároveň probíhat příměstský tábor (odjezd kolem 9:00 a návrat 16:30).

TÉMA? Nehostinná poušť i neproniknutelné pralesy, lvi, sloni i nosorožci, lstiví beduíni i věrné přátelství, to všechno se skrývá v táborovém příběhu od Henryka Sienkiewicze.

PROGRAM? Během tábora projdeme Afrikou od Sahary po tropické pralesy jak při čtení příběhu, tak při táborových hrách. Uslyšíte také mnoho ještě starších příběhů z Bible. Můžete si vyzkoušet různé tradiční i netradiční sporty, rukodělné aktivity i tábornické dovednosti, výlety do okolní přírody i čvachtání v říčce hned u tábora. Pro táborníky bude zajištěno jídlo 5x denně i večerní setkávání u táboráku.

Možná se opět setkáš se svými kamarády z předešlých táborů a nebo, pokud jedeš na tábor poprvé, právě zde můžeš navázat nová kamarádství a zažít spoustu dobrodružství. Jsi srdečně zván...

CENA? Cena je odstupňovaná podle data přihlášení a zaplacení zálohy 300 Kč: do 30. 6. činí 800 Kč, později 900 Kč resp. 180 Kč / den. Cena platí pro všechny formy tábora a zahrnuje vše včetně dopravy.