Velký tábor - Bratrstvo - 9. - 22. 7. 2017

Robert 23. Březen 2017 - 10:04

„Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden ...“

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet táboření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády... Neváhej, jedno z našich bratrstev tě čeká!

KDY A KDE? Tábor 26. přední hlídky Royal Rangers Olomouc a 48. přední hlídky Prostějov se koná ve dnech 9. – 22. 7. 2017 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Stanový tábor je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

PROGRAM? I letos se můžete těšit na život v přírodě, zábavu s kamarády i napětí celotáborové hry. Na programu budou výlety do okolí, koupání i pádlování, tábornické odborky i sportovní turnaje. Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče. Součástí večerních táboráků a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete poznat nové přátele, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Vyplujte s námi!

CENA? Cena 2500 Kč platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 30. dubna a zavážou se odpracovat 1 den na stavěčce tábořiště. V opačném případě platí cena 3000 Kč. Dále platí slevy 100 Kč za každého platícího sourozence a stejně tak i 100 Kč pro registrované členy RR.