Ringoturnaje 2016

Robert 3. Červen 2016 - 14:16

Než sepíšeme něco obsažnějšího, tak jen pár stručných postřehů.

RINGOTURNAJ 2016 v Křižanově

Na něj jsme jeli s velkým očekáváním. Sice se nám nepodařilo dát dohromady družstvo greenhornů (RK), protože v naší PH už greenhorni téměř vyhynuli, ale hýčkali jsme si naději, že bychom tentokrát získali kroužky dva. Za tímto účelem jsme nechali dva trapery z našeho loňského vítězného družstva zestárnout na rangery. Jak to dopadlo?

Družstvo traperů DR1 (Kuba-Denis-Zuzka-Megi) projelo turnajem jako nůž máslem, v pohodě poráželo své soupeře i tehdy, když museli hrát jen ve třech. Jediný set ztratili proti Oldřichovicím a získali potřetí za sebou trofej. Viz obrázek.

Družstva rangerů jsme tentokrát nerozdělili podle krásy, ale podle výkonnosti. A pomohlo to. Družstvo AR1 (Tom-Maruška-Pája-Kuba) projelo turnajem jako nůž máslem, v pohodě poráželo své soupeře i tehdy, když museli hrát jen ve třech :-) Jediný zápas ztratili proti Brnu, bohužel to byl zápas finálový :-( Útěchou nám bylo, že letos se dávaly dorty i za druhá a třetí místa.

Fotky z Ringoturnaje 2016 v Křižanově ZDE. (Maruška, Robert)

RINGOTURNAJ JUNIORŮ 2016 v Hostěnicích

Naším největším úspěchem bylo už to, že jsme se tohoto turnaje konečně zúčastnili. Naše družstvo ER-CZ (Verča-Honza-Matěj) nám ostudu neudělalo a přivezli jsme tam i tým OLD-TEXAN (Matt-Briana-Tkeya), který jsme za jedno dopoledne vycvičili tak dobře, že kdyby byl turnaj jen o trošičku delší, tak by se všichni začali divit!