Zveme vás na Deskohraní

Robert 21. Únor 2015 - 17:18

Všechny členy naší přední hlídky a jejich kamarády, spolužáky, rodiče a další rodinné příslušníky zveme na další Deskohraní, které se už tradičně nekoná jak by mělo (v sobotu před první nedělí v měsíci), ale už o týden dříve v sobotu 25. dubna 2015 od 16 do 19 hodin v klubovnách sborového domu Slova života v Olomouci na Štítného 10 (vchod ze dvora - prostě tam, kde míváme schůzky).

Rodiče, kteří nebudou chtít hrát, si mohou popovídat v sále při šálku čaje. Vánoční cukroví už je dávno snězené, pokud ovšem někdo neupeče předčasně nové pro příští sezónu. Spolehlivě všechno sníme...
Kromě toho se můžete zapojit do běžící ping-pongové ligy (šampiónem v dospělých je prozatím suverénně Karel Zejda, mezi dětmi Kuba Myška). Šipky jsme také vyzkoušeli a zatím odložili (tam vede Denis John).

A jaké hry se chystají?

V prosinci jsme hráli Trans Americu, Galaxy Trucker, Záchranáře, Lost Valley a Qwirkle. Na lednovém Deskohraní Jungle Speed, Trans Americu, Carcassonne, Ligretto, Dobu Kamennou a Osadníky z Katanu a na únorovém mimo jiné Ligretto, Ducha, Trans Americu a Jungle Speed Safari. 
Tentokrát budeme hrát zase jiný mix, her máme v Royalu nejmíň třicet. Máte-li nějaké konkrétní přání nebo chcete-li nějakou hru přinést s sebou, dejte vědět na oddílový mail 26ph(zavináč)royalrangers.cz.
 
A ještě neco s sebou?

Doporučujeme přezůvky. Pokud máte doma nějaké jídlo nebo pití navíc či třeba speciální čaj do Čajovny, přineste to s sebou. Určitě nic nebudete muset nosit zpátky.

Těšíme se na vás.

vedoucí 26. přední hlídky