Přidat komentář

Tábor Noemova archa

Robert 24. Duben 2015 - 12:51

Prostějovská 3. zadní hlídka Royal Rangers letos poprvé pořádá ve dnech 3. – 8. srpna 2015 příměstský tábor s názvem Noemova archa. Je určen pro děti ve věku 5 – 11 let, které si ještě netroufnou jet na doopravdický velký tábor (nebo je na něj rodiče ještě nepustí). Trvá 6 dní. Každé ráno mezi 7:30 a 8:00 rodiče přivedou děti na místo a odpoledne mezi 15:30 a 16:00 si je zase vyzvednou. Slavnostní ukončení tábora proběhne v sobotu, kdy se budou moci v odpoledních hodinách (13:00 – 16:00) zúčastnit i rodiče dětí. 

Tábor se koná v budově Apoštolské církve Prostějov, Raisova 1159, jinak také MKC Mozaika. Pro potřeby příměstského tábora budou využity vnitřní prostory, kde se po celý rok konají pravidelné schůzky Royal Rangers a velká zahrada okolo objektu. V plánu jsou i výlety do okolí.

Téma letošního tábora je založeno na příběhu o Noemově arše. K tomuto příběhu patří i spousta zvířátek, na které se děti v rámci tábora budou moci těšit. Poznají nové kamarády, společně si zahrají hry, podniknou výpravy do okolí a mnoho dalšího zajímavého. Pro účastníky bude zajištěn teplý oběd, dvě svačiny a pitný režim. 

Cena tábora je 500 Kč. Platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 100 Kč do 30. června. V případě pozdějšího odevzdání přihlášky se cena zvyšuje na 600 Kč. 

Maximální kapacita tábora je 32 dětí. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Další informace o pořadateli tábora naleznete na našem webu http://26ph.royalrangers.cz nebo můžete kontaktovat přímo vedoucí ze 3. zadní hlídky na mail: 3zh(zavinac)royalrangers.cz nebo tel. 734 182 021.

Přihlášku přiloženou k tomuto článku můžete bez omezení stahovat, tisknout i šířit.

Tags: 

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka má ověřit, zda jsi člověk nebo spambot.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.