Přidat komentář

Stanový tábor "Králův rytíř" – Slezská Harta 16. - 29. 7. 2023

Robert 19. Únor 2023 - 17:40

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet táboření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády… Neváhej!

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNI ZDE.

KDY A KDE? Tábor 26. přední hlídky Royal Rangers Olomouc se koná ve dnech 16. – 29. 7. 2023 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Stanový tábor je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

PROGRAM? I letos se můžete těšit na život v přírodě, zábavu s kamarády i napětí celotáborové hry, tentokrát na téma "Králův rytíř". Na programu budou výlety do okolí, koupání i pádlování, tábornické odborky i sportovní turnaje. Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče. Součástí večerních táboráků a dopoledních oddílových programů bude křesťanské vyučování. Můžete poznat nové přátele, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Přidejte se k námi!

CENA? Základní cena tábora činí 3500 Kč a platí pro ty, kdo vyplní elektronickou přihlášku a zaplatí zálohu 500 Kč na transparentní účet 2902338675 / 2010 do 30. dubna 2023.
Od této ceny se odečítají následující slevy, případně se k ní přičítají přirážky:
- 500 Kč za pomoc při stavění nebo bourání tábořiště, při balení tábora nebo při službě rodiče na táboře,
- 500 Kč rodinná sleva (v případě platícího sourozence),
- 100 Kč pro člena Royal Rangers,
+ 100 Kč za každý měsíc pozdějšího odevzdání přihlášky/zálohy,
+ 200 Kč za neodevzdání lékařského posudku do 30. června 2023.

A nezapomeňte: kdo se přihlásí včas, ten jede. Kdo se přihlásí pozdě, na toho třeba nezbyde místo...

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNI ZDE.

Nutnou součástí přihlášky na tábor je lékařské potvrzení, jehož náhled (sken/xerokopie) musí být dodán do 30. června 2023 a v papírové podobě odevzdán při nástupu na tábor. Lze použít potvrzení loňské (má platnost 2 roky), nechat si od lékaře potvrdit náš formulář (brzy v příloze dole) nebo může váš ošetřující lékař dát přednost formuláři svému.

Dole v příloze před táborem najdete i formulář Nástupního listu (potvrzení o bezinfekčnosti), který je třeba potvrdit podpisem až v den nástupu na tábor.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka má ověřit, zda jsi člověk nebo spambot.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.