Přidat komentář

Velký tábor - Araluen - 7. - 21. 7. 2018

Robert 26. Únor 2018 - 0:11

Araluen je bohaté a mocné království, kterému vládne moudrý a spravedlivý král Duncan. Ale nebylo by tomu tak nebýt padesátky hraničářů, kteří slouží jako královi zvědové, vyšetřovatelé i elitní agenti. A hraničářský sbor potřebuje doplnit novými učni. Staneš se jedním z nich?

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet tá-boření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády… Neváhej!

KDY A KDE? Tábor 26. přední hlídky Royal Rangers Olomouc a 48. přední hlídky Prostějov se koná ve dnech 7. – 21. 7. 2018 na tábořišti poblíž obce Roudno u přehrady Slezská Harta. Stanový tábor je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

PROGRAM? I letos se můžete těšit na život v přírodě, zábavu s kamarády i napětí celotábo-rové hry. Na programu budou výlety do okolí, koupání i pádlování, tábornické odborky i sportovní turnaje. Jídlo 5x denně máte zaručeno, ale vězte předem, že bez práce nejsou koláče . Součástí večerních táboráků a dopoledních oddílo-vých programů bude křesťanské vyučování. Můžete poznat nové přátele, a budete-li chtít, můžete také víc poznat Boha. Přidejte se k námi!

CENA? Cena 2500 Kč platí pro ty, kdo řádně vyplněnou přihlášku odevzdají spolu se zálohou 500 Kč do 30. dubna a zároveň se zavážou odpracovat 1 den při sta-vění nebo bourání tábořiště. Pro ostatní platí cena 3000 Kč. Dále platí slevy 100 Kč za každého platícího sourozence a 100 Kč pro registrované členy RR.

Formulář přihlášky s dalšími informacemi najdete v příloze.

A nezapomeňte: kdo se přihlásí včas, ten jede. Kdo se přihlásí pozdě...

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka má ověřit, zda jsi člověk nebo spambot.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.