Příměstský tábor - Růže a prsten - 16. - 20. 8. 2021

Robert 23. Květen 2021 - 23:13

Kromě tradičního "velkého" stanového tábora u přehrady Slezská Harta a "malého" tábora na základně Severka pořádá letos náš křesťanský dětský oddíl i samostatný příměstský tábor. Za základnu poslouží naše klubovna v Olomouci, plánujeme ale vyrážet každodenně do okolí města na výlety pěší, cyklistické i vodácké. Tábor proběhne od pondělí 16. 8. do pátku 20. 8..

Celým táborem se bude proplétat celotáborová hra na motivy pohádkové knihy Růže a prsten čili příhody prince Vavřína a prince Bulky, tak se prosím nedivte, pokud se vám děti během něj změní na prince či šlechtičny. Těšíme se na všechny účastníky, kteří si chtějí zlepšit své schopnosti ve sportu, etiketě, šermu, pádlování, aritmetice, geometrii a společenském chování :-)

Tábor by měl být plně dotován Ministerstvem školství, tedy měl by být zcela zdarma. Proto také součástí tábora budou v přiměřené míře i výukové aktivity odpovídající věku přihlášených dětí. Tábor je určen primárně pro děti na prvním stupni ZŠ (1. - 5. ročník ve školním roce 2020/2021), po dohodě ale můžeme přijmout i školáky starší (6. - 9. ročník).

Elektronickou přihlášku na tábor vyplňte prosím ZDE.