Malý tábor na Severce - Poklad ve Stříbrném jezeře - 22. - 28. 8. 2021

Robert 23. Duben 2021 - 14:08

Každým rokem pořádá náš křesťanský dětský oddíl „malý tábor“ určený pro děti od 6 do 12 let. Zázemí malého tábora je zajištěno v budově, takže je vhodný i pro opatrnější táborníky-začátečníky. (Na rozdíl od minulých let nebude tábor spojen s příměstskou-dojížděcí variantou, protože ranní vlak, který jsme k dojíždění využívali, byl zrušen. Příměstský tábor plánujeme jako samostatnou akci.)

Kvůli epidemii Covid-19 jsme už loni přešli na elektronické přihlášky. PRO VYPLNĚNÍ KLIKNI ZDE.

KDY A KDE? Pobyt na základně Severka v Hrubé Vodě - Smilově začne v neděli 22. 8. odpoledne a skončí v sobotu 28. 8. odpoledne. Příjezd a odjezd bude zajištěn vlakem z Olomouce.

PROGRAM? Na motivy mayovky "Poklad ve Stříbrném jezeře" budeme hrát spoustu táborových her, kromě příběhu z knihy uslyšíte také příběhy z Bible. Můžete si zahrát tradiční i netradiční sporty (ringo!), zastřílet si z luku i ze vzduchovky, vyzkoušet si různé rukodělné aktivity i tábornické dovednosti. Děti stráví celý týden v přírodě, běháním po loukách, v lese a čvachtáním v říčce hned u tábora. Pro táborníky bude zajištěno jídlo 5x denně i večerní setkávání u táboráku.

Možná se opět setkáš se svými kamarády z předešlých táborů a nebo, pokud jedeš na tábor poprvé, právě zde můžeš navázat nová kamarádství a zažít spoustu dobrodružství. Jsi srdečně zván...

CENA? Základní cena tábora činí 1200 Kč. K přihlášení je třeba odeslat tuto vyplněnou přihlášku a zaplatit zálohu 500 Kč na oddílový účet 2100915354/2010 (lékařské potvrzení ani očkování pro tento tábor prozatím není nutné). Od této ceny se odečítá sleva -100 Kč pro přihlášené do 31. 5. a/nebo sleva -100 Kč pro členy RR.
V případě nekonání tábora z důvodu epidemiologických opatření budou zaplacené zálohy vráceny v plné výši.

PRO VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠKY KLIKNI ZDE

ilustraceilustrace

ilustraceFOTOGALERIE z minulých ročníků:

ilustraceilustrace