Příměstský tábor - Dobrodružství v Zemi nikoho - 17. - 24. 8. 2019

Robert 5. Červen 2019 - 11:38

Každým rokem pořádá náš křesťanský dětský oddíl „malý tábor“ v budově pro děti od 5 do 11 let. Tábor bude opět spojen s příměstským táborem pro menší děti, které si ještě netroufnou přespávat mimo domov.

KDY A KDE? 17. – 24. srpna 2019, z toho 17. – 18. 8. bude úvodní volitelné putování údolím Bystřice, přespání pod širákem a ubytování na základně Severka v Hrubé Vodě – Smilově. 19. – 23. 8. bude tábor probíhat v celodenní i příměstské variantě (dojíždějící budou jezdit vlakem z Olomouce kolem 9:00 a vracet se do města kolem 16:30). Na závěrečnou sobotu 24. 8. zveme děti i jejich rodiče na vodu, která se uskuteční v případě zájmu, a to buď na Poděbradech, nebo na řece Moravě.

PROGRAM? Na motivy bezvadné knížky budeme hrát spoustu táborových her, kromě příběhů z knížky uslyšíte také mnoho ještě starších příběhů z Bible. Můžete si vyzkoušet různé tradiční i netradiční sporty, rukodělné aktivity i tábornické dovednosti, výlety do okolní přírody i čvachtání v říčce hned u tábora. Pro táborníky bude zajištěno jídlo 5x denně i večerní setkávání u táboráku.

Možná se opět setkáš se svými kamarády z předešlých táborů a nebo, pokud jedeš na tábor poprvé, právě zde můžeš navázat nová kamarádství a zažít spoustu dobrodružství. Jsi srdečně zván...

CENA? Cena je odstupňovaná podle data přihlášení a zaplacení zálohy 300 Kč: do 30. 6. činí 800 Kč, později 900 Kč resp. 180 Kč / den. Cena platí pro všechny formy tábora a zahrnuje vše včetně dopravy.