DR

věková skupina 8-11 let (3. - 5. třída)
družina Los Gaučos (loni Tučňáci, předloni Orli, v minulosti Tygři a Delfíni a předtím Lvíčata)
anglicky Discovery Rangers, dříve Trappeři

pokřik:
Los Gaučos jsou nejlepší,
všechny o tom přesvědčí.
Bohu věrní budeme,
přitom se zasmějeme.

Kvě
13
2018

Příměstský tábor - Pouští a pralesem - 25. - 31. 8. 2018

Malý tábor začíná za necelý měsíc!!!
Pro nedočkavce i pro zájemce - tady máte FOTOGALERII z loňského ročníku.

Posted By Robert číst dál
Úno
26
2018

Velký tábor - Araluen - 7. - 21. 7. 2018

Araluen je bohaté a mocné království, kterému vládne moudrý a spravedlivý král Duncan. Ale nebylo by tomu tak nebýt padesátky hraničářů, kteří slouží jako královi zvědové, vyšetřovatelé i elitní agenti. A hraničářský sbor potřebuje doplnit novými učni. Staneš se jedním z nich?

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet tá-boření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády… Neváhej!

Posted By Robert číst dál
Bře
23
2017

Příměstský tábor - Hvězda jihu - 19. - 26. 8. 2017

I letos pořádá náš křesťanský dětský oddíl kromě tradičního dvoutýdenního stanového tábora i „malý tábor“ v budově určený pro děti do 11 let. Tábor bude opět spojen s příměstským táborem pro děti předškolního věku.

KDY A KDE? 19. – 26. srpna 2017, z toho 19. – 20. 8. bude úvodní puťák údolím Bystřice a poté pobyt na základně Severka v Hrubé Vodě – Smilově. 21. – 25. 8. bude zároveň probíhat příměstský tábor (odjezd kolem 9:00 a návrat 16:30). Na závěrečnou sobotu 26. 8. zveme děti i jejich rodiče na vodu.

Posted By Robert číst dál
Bře
23
2017

Velký tábor - Bratrstvo - 9. - 22. 7. 2017

„Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden ...“

Patříš-li mezi kluky nebo holky, co se nebojí dobrodružství ani práce, chceš-li si vyzkoušet táboření i plavbu po jezeře, chceš-li poznat správné kamarády... Neváhej, jedno z našich bratrstev tě čeká!

Posted By Robert číst dál
Říj
05
2016

Jaký byl Příměšťák 2016?

Přípravu letošního malého tábora provázela řada nesnází, ale naštěstí jsme to nevzdali. Těsně před táborem jsme totiž dostali nabídku uspořádat ho zase na Severce jako obvykle a od té doby se začalo dařit. Díky všem, kteří k tomu přispěli.
Fotogalerie z příměstského tábora Útěk z ostrova ZDE NA RAJČETI.

Posted By Robert číst dál
Říj
05
2016

Velký tábor 2016: Dopluli jsme do Indie?

Na jaře jsme sháněli námořníky a dobrodruhy, ochotné vyplout s jakýmsi bláznivým Janovanem Colombem do Indie za knězem Janem pro pomoc proti musulmanským hordám. Ti, kdo byli na táboře, už vědí, jak to dopadlo. Ostatní se mohou aspoň podívat na fotky ZDE NA RAJČETI.

Posted By Robert číst dál
Zář
26
2016

Aktualizovaná přihláška 2016/2017

Přijímáme nové členy do našeho oddílu do tří věkových skupin - družina Štěňata (5-8 let), družina Los Gaučos (8-11 let), družina Pandy (11-15 let). A samozřejmě vítáme i členy staré ;-)
V příloze najdete aktualizovanou přihlášku pro školní rok 2016/2017. Pokud jste v našem oddíle noví nebo pokud se změnily nějaké podstatné údaje, tak ji prosím vytiskněte, vyplňte a doneste na schůzku. Děkujeme.

Posted By Robert číst dál
Srp
11
2016

Útěk z ostrova - POZOR, ZMĚNA!

26. přední hlídka Royal Rangers v Olomouci pořádá 22. – 28. 8. příměstský tábor s názvem Útěk z ostrova.
NA POSLEDNÍ CHVÍLI JSME DOSTALI MOŽNOST JET JAKO TRADIČNĚ NA SEVERKU, ČEHOŽ VYUŽIJEME.
Viz níže.

Posted By Robert číst dál
Čer
03
2016

Ringoturnaje 2016

Než sepíšeme něco obsažnějšího, tak jen pár stručných postřehů.

RINGOTURNAJ 2016 v Křižanově

Na něj jsme jeli s velkým očekáváním. Sice se nám nepodařilo dát dohromady družstvo greenhornů (RK), protože v naší PH už greenhorni téměř vyhynuli, ale hýčkali jsme si naději, že bychom tentokrát získali kroužky dva. Za tímto účelem jsme nechali dva trapery z našeho loňského vítězného družstva zestárnout na rangery. Jak to dopadlo?

Posted By Robert číst dál
Úno
27
2016

Vládci Moravy - celoroční hra DR 2015/16

Král Vratislav se rozhodl vybrat mezi našimi Tučňáky ty nejschopnější - chlapce a dívky spořádané, zbožné a slavné - aby se ujali vlády v Markrabství moravském a pak i na stolci pražském. Kterému z údělných knížat v Olomouci, Brně, Znojmě a Hradci se podaří shromáždit na svém panství nejvíc poddaných, tomu vláda v celé zemi připadne.

Stav soutěže v sobotu na svátek sv. Gabriele ukazuje tabulka.

Další zajímavosti:

Posted By Robert číst dál

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - DR