Podpora naší činnosti

Obrázek uživatele Robert

Pokud chcete podpořit činnost naší přední hlídky, je spousta způsobů, jak to udělat.

Můžete nám pomoci

• VLASTNÍ PRACÍ
    • Hledáme kuchaře na Nivy 2017, které se budou konat 26.2. - 4.3. Můžeme slíbit skvěle zařízenou kuchyň a postel zdarma. Hlaste se Robertu Myškovi osobně, na mail nebo na tel. 776 733 381.
    • I příští léto plánujeme velký tábor na Hartě. Je to fajn místo, ale je potřeba hodně práce se stavbou a pak i s bouráním tábořiště. Stavěčka proběhne asi ve dnech 7.7. - 9.7., bouračka nejspíš 29.7. - 30.7. Kromě dobrého pocitu a jídla zdarma můžeme za práci nabídnout koupání a projížďky po přehradě (po práci, samozřejmě ;-) Hlaste se prosím Robertu Myškovi osobně, na mail nebo na tel. 776 733 381.
  • MATERIÁLEM
    • Na různé hry sháníme:
      • vršky od PET lahví
    • Na nástěnky a táborové vlajky sháníme:
      • stará prostěradla
    • Pro doplnění táborové kuchyně se nám hodí:
      • staré nádobí - mísy, nože, příbory, ...
  • PROPAGACÍ
    • Můžete své známé děti pozvat na některou z našich akcí - do tělocvičny, na výlet nebo i na tábor.
    • Přijímáme nováčky do našeho oddílu. Jak nejmenší greenhorny ve věku 5 - 7 let, tak i starší děti školního věku. Mohou se přidat i teď, během školního roku.
  • PENĚZI
    Pokud nám chcete věnovat finanční dar na činnost našeho oddílu, můžeme spolu uzavřít darovací smlouvu a vystavit vám potvrzení pro daňové účely.
  • MODLITBAMI
    Jestli se chcete podílet na naší službě svými modlitbami, napište si o modlitební seznam. Budeme rádi.

Rádi bychom také poděkovali za pomoc:

• všem pomocníkům se stavěním a bouráním tábořiště a uklízením vybavení do skladišť,
  • všem vedoucím, kteří věnovali týden či dva dětem na táboře na Hartě nebo na Severce,
  • majiteli vozu KIA Pride, který se ho odvážil zapůjčit na tábor,
  • externím kuchařkám za pomoc se zásobováním velkého tábor (díky za výbornou marmeládu a buchty) i příměšťáku na Severce (moc děkujeme za dovážené obědy),
  • našim sponzorům - firmě Olimpex Olomouc za zapůjčování vozidel, církvi Společenství na Cestě za dobrovolnickou práci, Statutárnímu městu Olomouci a Ministerstvu školství za finanční pomoc.

A omlouvám se všem, na které jsem v tomto výčtu zapomněl.

Tags: